CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRÜ ALİAĞA CEZA İNFAZ KURUMLARI KAMPÜSÜNÜ ZİYARET ETTİ.

       Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz YILDIRIM ve Genel Müdür Yardımcısı Ali YILDIZ Aliağa Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü ziyaret ettiler.
       Ziyarete İzmir Cumhuriyet Başsavcı Vekili Yusuf ARSLAN, Aliağa Cumhuriyet Başsavcısı Osman BAĞLAR, Aliağa Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü’nden sorumlu Cumhuriyet Savcısı Turan GÜZELOĞLU, İl Jandarma Alay Komutanı J.Kur. Albay Fikret KAHRAMAN, Aliağa Ceza İnfaz Kurumları Tabur Komutanı  ile İzmir ili sınırları içerisinde bulunan Ceza İnfaz Kurumları Kurum Müdürleri eşlik ettiler.
       Ziyaret sırasında kampüs personeli ile görüşme yaparak yenilikler hakkında bilgi veren Yıldırım, personelin istek ve önerilerini dinledi.

       İzmir Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda toplantı salonunda Kurum Müdürü Halis ORHAN’ dan Kampüs bünyesindeki tüm yerleşkeler ile ilgili tanıtım videosu eşliğinde brifing aldıktan sonra , İzmir bölgesinde görev yapan Ceza İnfaz Kurumları Müdürleri ile tek tek görüşme yapan YILDIRIM , kurumlar hakkında genel bilgi aldı.

       Daha sonra İzmir Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, İzmir Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve İzmir Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu İşletmelerinin bulunduğu çarşı binasındaki kreş, a101 avm, eczane, kuaför, ve kafeteryayı ziyaret ederek kampüsten ayrıldı.

FOTOĞRAF ALBÜMÜNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ...!!!